Vrátenie tovaru

Želáte si tovar vrátiť?
Odstúpiť od zmluvy, a teda vrátiť zakúpený tovar, je možné do 14 dní od prijatia zásielky. Tovar spolu s vyplneným formulárom na odstúpenie od zmluvy odošlite na adresu:

Diamondia
Partizánska 40
949 01 Nitra

Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na zadnej strane faktúry, ktorá Vám bola doručená s tovarom, alebo si ho môžete stiahnuť tu.

Tovar dôkladne zabaľte, aby sa počas prepravy nepoškodil a zásielku pošlite doporučene, nie na dobierku. Tovar musí byť nepoškodený, nenosený, s neodstránenou visačkou a v originálnom balení. Ak bol súčasťou balíka darček a vraciate celý objednaný obsah balíka, Váš nárok na darček tým pádom zaniká a pošlite nám ho prosím tiež späť. Ďakujeme.

Po prijatí zásielky Vám vrátime peniažky na účet. Platby sa snažíme vždy odoslať v čo najkratšom termíne, najneskôr však do 14 dní od prijatia vráteného tovaru.

 

Želáte si tovar vymeniť?
Pred odoslaním zásielky, prosím, pošlite e-mail na eshop@diamondia.sk, uveďte v ňom číslo Vašej objednávky a kód/pomenovanie produktu, ktorý si želáte na výmenu. Počkajte na našu odpoveď, v ktorej Vám potvrdíme dostupnosť tovaru a následne nám môžete zásielku odoslať doporučene na adresu.

Tovar na výmenu Vám odošleme v priebehu pár dní od prijatia zásielky od Vás, o odoslaní Vás budeme informovať e-mailom.

Ďakujeme za spoluprácu :)